Photo of the Month

Photo of the Month (December)

4. listopadu 2018 v 9:15 | Emily
Přeji krásnou neděli, tak konečně jsem po celém víkendu mohla zasednout k počítači a udělat anketu photo of the month na prosinec, to nám to letí, co? :D Chtěla bych si v tomhle měsíci udělat nový layout tak snad na to bude čas, do konce roku tu určitě nový kabát bude. Na nějaké nové fotky nebo photoshoot asi nemá význam čekat. Teď už přejdu k anketě...všem moc děkuji za minulé hlasy a v menu i pod článkem najdete vítěznou fotku, která se mi také líbila nejvíc, takže jsem ráda, že vyhrála :) Pro následující anketu jsem vybrala fotky z premiér Marvel filmů a vždy na každé fotce s někým Chris je. První fotku jsem vybrala z roku 2016, kdy se konala premiéra Captain America: Civil War v Londýně a Chris se nechal vyfotit s fanoušky, kteří ho přišli na premiéru podpořit. Na druhé fotce je s hercem a kamarádem Sebastienem Stanem, kdy se oba účastnili v roce 2014 premiéry Captain America: The Winter Soldier v New Yorku. Třetí fotka je s Markem Ruffalem z roku 2015, kdy proběhla premiéra filmu The Avengers: Age of Ultron no a jako poslední jsem vybrala fotku také z roku 2014 a to Chris vzal na premiéru Captain America The Winter Soldier svojí maminku Lisu. Jsem zvědavá, kterou fotku vyberete:))


Photo of the Month (November)

1. října 2018 v 8:55 | Emily
Ahooj, zdravím v první říjnový den, to zase uteklo co, už jenom tři měsíce do Vánoc :D To léto je tak hrozně krátké, ale já miluju podzim, takže pro mě naprosto ideální ♥ Tentokrát jsem opět stihla anketu včas a jelikož neblbne blog, tak i doufám, že bude víc hlasů, protože minulá byla v době, kdy byl výpadek a nešlo ani psát komentáře. Ale i tak děkuji všem za hlasy a vítěznou fotku uvidíte opět po celý měsíc v menu :)) Jinak se tu zase objevím ve středu, mám ještě nějaké nedodělávky a pokud se tedy neobjeví žádná novinka do té doby, tak se na ně vrhnu. Pro tento měsíc jsem vybrala fotky z televizních show. První je z roku 2016, kdy byl hostem pořadu Setha Mayerse, druhá fotka je z roku 2015 ze show Jimmyho Fallona, až teď jsem nějak zaregistrovala, že Chris nosí k saku velice zajímavé ponožky :D, třetí fotka pochází z roku 2016 od Jimmyho Fallona, kde měl ještě kratší sestřih a poslední fotka taktéž z roku 2017 kde byl Chris prozměnu u Jimmyho Kimmela. Jsem zvědavá, kterou fotku tentokrát vyberete ♥


Photo of the Month (October)

1. září 2018 v 8:00 | Emily
Přeji krásný první zářijový den. To nám to ale uteklo viďte....strašný :D Já už jsem se teda těšila moc, protože jak už jsem tu párkrát zmínila tak jedu na týden na dovolenou a tímto článkem se i loučím. Avšak nebojte, stihla jsem něco přednastavit. Vracím se příští sobotu, neděli mám ještě volnou a od pondělka zase do práce, takže vůbec netuším, kdy se tu objevím aktuálně ale snad co nejdřív. Také vůbec nevím, jestli se přes týden podívám na vaše stránky ale slibuju, že pokud si najdu volnou chvilku tak se ráda podívám a zjistím co je nového! Teď už k článku, který se týká samozřejmě hlasování o fotku měsíce. Tentokrát jsem to stihla včas a jsem moc ráda :D No, bohužel minulá anketa skončila remízou dvou fotek, takže jsem svým hlasem rozhodla a celý měsíc bude zdobit v menu fotka se Scarlett když byli u Ellen ♥ Všechny byly skvělé a já vám moc děkuji za hlasy! Teď však hlasujte v nové anketě. Vybrala jsem fotky z roku 2016, kdy se konala tiskovka k filmu Captain America: Civil War v Los Angeles. Ty fotky miluju, Chrise miluju :DD No jo, je to prostě moje srdčení záležitost ♥ Jsem zvědavá, jakou fotku zvolíte, určitě to nebude lehké, nebo ano? :))


Photo of the Month (September)

5. srpna 2018 v 10:32 | Emily
Přeji krásnou neděli. Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych udělala anketu. Včera jsem byla v práci a večer už byla nějak vyšťavená, že jsem na nic neměla ani pomyšlení. Nakonec jsem došla k závěru, že zruším anketu o outfit, přeci jen, na tom chlapovi se o něco hůř hodnotí oblečení, když je to vesměs pořád to samé akorát v jiných barvách :D A ještě jsem se teda rozhodla, že když jsem zrušila anketu, tak přidám čtyři fotky, jak je zvykem :) Pro první tedy předělanou anketu jsem zvolila fotky s Chrisovou dobrou a dlouholetou kamarádkou a kolegyni Scarlett Johansson, ti dva stejně měli být spolu :D Nejen, že si spolu zahráli v Avengerech ale také v Perfect Score a ve filmu The Nanny Diaries. Vybrala jsem čtyři krásné fotky, snažila jsem se, ať na každé vypadají aspoň trošku jinak ale myslím si, že to nebude úplně lehké rozhodování :) Jinak všem moc děkuji za hlasování v minulém měsíci, kde nakonec vyhrála 'vtipná' fotka a teď po dobu srpna bude zdobit menu. Jsem zvědavá, jaká zvítězí tentokrát a poprosím vás o hlasování v anketě :))


Photo of the Month (July 2018)

2. července 2018 v 8:47 | Emily
No a ještě zvládnu přidat jednu anketu a to photo of the month. Minule jsem vybrala fotky s malou McKennou Grace a jedna z fotek vyhrála o jediný hlas. Vítězná fotka bude zdobit tento měsíc menu. Teď jsem tak hledala hledala a našla skvělé fotky s Chrisem Prattem alias Star Lordem. Ty dva jsou super když jsou spolu o čemž svědčí i tyhle dvě fotky :D Jedna je taková serioźní a druhá vtipná :D Mimochodem si Chris s Chrisem (:D) spolu zahráli už ve filmu What's Your Number? Tak šup šup hlasujte a já jsem zvědavá, která tento měsíc vyhraje! :)Photo of the Month (June 2018)

3. června 2018 v 23:23 | Emily
Tak a ještě jedna anketa a tentokrát se jedná o fotku měsíce. Vím, že většinou bývají čtyři fotky, ale jelikož Chris zrovna není typ celebrity, který má tolik fotek, tak je to jeden z důvodu, proč jsem se rozhodla dávat jenom dvě a druhým důvodem je to, že mám co dělat, abych vybrala dvě fotky, natož pak čtyři :D Pro tento měsíc jsem vybrala dvě roztomilé fotky s malou kolegyňkou z filmu Gifted, McKennou Grace. Mimochodem, už jste film viděli? Samozřemě mě zajímá i vás názor na to! Mě se líbí hrozně obě fotky, tak jsem zvědavá na vás :) Výsledek minulé ankety uvidíte v článku a fotka také bude zdobit celý měsíc menu.Photo of the Month (May)

17. května 2018 v 18:34 | Emily
Jelikož je teď ještě stále The Avengers: Infinity War v kurzu, tak jsem vybrala na první anketu o fotku měsíce právě promo Captaina Americy. Jedná se o první díl 'First Avenger' a již zmiňovaný 'Infinity War'. Já se přiznám, že mám úplně jasno, protože v nových Avengerech Chrise úplně žeru, zrovna ten typ muže, co se mi líbí víc s vousy než když je oholený. A jak to máte vy? Jsem zvědavá, jak anketa dopadne a celkově mě zajímá váš názor, takže určitě můžete i napsat komentář. Odkaz na naketu najdete i v menu, takže případně se k ní můžete později vrátit.

 
 

Reklama