Gallery Update: Projects

GALLERY: The Red Sea Diving Resort BTS

6. července 2018 v 8:43 | Emily

Dnes jsem tu jen na skok, bohužel nestíhám. Snad se tu ale objevím v neděli, to bych měla mít ráno čas a pak jedu s pár kamarády na cyklovýlet. Letos to bude bohužel první vyjížďka, nějak to pořád časově nevychází ale už se hrozně těším!! ♥ Objevila se jedná nová fotka z doby, kdy Chris natáčel film The Red Sea Diving Resort, no pořád čekám až se objeví nějaké informace ale pořád nic! Jelikož to je podle skutečné události, což je moje oblíbená kategorie, tak jsem na to zvědavá obzvlášť. Na blogu o Chrisovi se tímto pasuji na čekačku, čekanku a já nevím co, protože stále jen na něco čekám :D Já jen doufám, že vás ten blog nepřestane bavit, a budete čekat se mnou :)) Nevím, jestli jsem už nějaké fotky přidávala, myslím že ano, ale tak pro osvěžení paměti si v galerii můžete prohlédnout všechny fotky, které se objevily...


GALLERY UPDATE: Captain America BTS

23. června 2018 v 11:42 | Emily
Zdravím, tak konečně jsem se dneska už po celém týdnu dala trošku do klidu. Tenhle týden byl pro mě celkově tak náročný, že jsem ráda, že je u konce ale vypadá to, že příští týden nebude o moc lepší, do čtvrtka budu mít co dělat a volna si užiju jen pátek a sobotu. A jak jste se měli vy? Jste rádi, že se ochladilo nebo byste radši tropická vedra? Mě nevadí, že se ochladilo ale to, že jsem si musela zase v práci začít topit, mě štve :D Jinak jsem tak nějak pobíhala zase na twitteru a nakonec jsem na dnešek dala dohromady článek, tak jsem ráda aspoň za to, i když vyloženě o novinku opět nejde...


Trošku mě štve, že jsem to nestihla včera, ale to mi určitě prominete :D Webserver IMDB sdílel na twitteru, že 22.6.1943, podstoupil Steve Rogers transformaci v Captaina Americu, kdy do něj aplikovali sérum super bojovníka. Takže vlastně když se to vezme kolem a kolem, tak Cap slavil včera 75. narozeniny, pokud dobře počítám :) No a aby to nebyl jen informativní článek, tak se objevily dvě nové fotky z natáčení, kdy můžeme vidět Chrise ve své podobě Steva Rogerse, ale ve filmu byl digitálně smrštěný pomocí CGI. Dokonce si můžeme všmnout, že počas natáčení nemá na těla svá tetování, která mu byla před klapkou vždy zamaskována makeupem. Pokud vás zajímá jaká, určitě se podívejte na tento článek. Je to fakt neuvěřitelné, co všechno dnešní technika dokáže a já jsem ráda, že ve scénách nebyl použitý 'hubený' dablér :) No a dokonce se v galerii můžet podívat na jednu novou fotku z roku 2010, která je z posilovny a Chris zrovna začal na sobě makat právě kvůli roli Capa! Na té fotce mu to moc sluší, líbí se mi i tenhle krátký sestřih :)


4~2.png

GALLERY: Infinity War New BTS

15. června 2018 v 21:36 | Emily

Zdravím takhle v pátek večer. Nejdřív jsem myslela, že se tu dnes neobjevím, protože jsem pořád mrzutá z té galerie, která mimochodem stále nefunguje a z helpu se mi ještě nikdo neozval. Ale nakonec jsem si řekla, že se stejně nudím a chci se s vámi podělit o nové fotky. Objevily se totiž dvě fotky z natáčení Infinity War. Nedávala jsem tu ani tu jednu, která se objevila jako první, tak se můžete podívat i na tu. Hrozně se mi líbí ta třetí, jak se tam Chris směje ♥ Mám hrozně ráda fotky z natáčení a třeba se časem dočkáme i nějakého videa a nebo by bylo super bloopers video, to miluju snad u každého filmu co se kde objeví :D No a ještě jedna malá informace, dneska Chris Hemsworth napsal na svůj twiter, že se také nezúčastní nakonec ACE Comic Conu v Seattlu a taktéž se bude snažit o náhradní termín, stejně jako to psal Chris, tak jsem zvědavá, čeho se nakonec dočkáme :)


The Red Sea Diving Resort: New/Old BTS

23. května 2018 v 18:28 | Emily
Zatím nejsou žádné oficiální informace, třeba trailer, datum premiéry spojené s tímto filmem, ale tak různě na internetu jsem alespoň něco posbírala.

Režisérem je Gideon Raff a produkční společnosti je Bron Studios. Kromě Chrise se ve fimu objeví Haley Benett, kterou znám z filmu Dívka ve vlaku a Michiel Huisman, který se mi líbil ve filmu Věčně mladá po boku Blake Lively. Dále pak třeba Michael K. Williams a Ben Kingsley. Jak už jsem zde jednou psala, v rubrice filmography - jedná se o životopisné drama.

Děj se bude točit okolo agentů izraelského Mosadu, který se na přelomu 70. a 80. let pokoušel dostat do Izraele tisíc etiopských Židů uvězněných v súdánském uprchlickém táboře. Operace se nakonec protáhla na několik let a neobešla se bez hromady problémů. Chris ve filmu ztvární Ariho Levinsona.

Na IMDB se objevila zajímavost, že Chris a Haley si spolu měli zahrát již ve zmiňovaném filmu Dívka ve vlaku, ale Chris se pak rozhodl a začal pracovat na filmu Gifted.

No a proč píšu tenhle článek. Objevila se totiž jedna nová fotka z natáčení. Sice je v nízké kvalitě ale aspoň něco. Můžeme na ní vidět Chrise s kočkou a někdo to popsal jako 'Best Buds' :D EDIT: Objevila se ještě jedna fotka z Jižní Afriky, omlouvám se za kvalitu, ale aspoň něco O:)

 
 

Reklama