NEW PROJECT: Defending Jacob

24. září 2018 v 21:30 | Emily |  News
Tak po náročném pracovním víkendu jsem tu s naprosto boží novinkou! ♥ Už se objevila v pátek ale já bohužel byla tak unavená, že jsem se na počítač celý víkend nedostala ale úplně jsem skákala radostí. Totiž jde o to, že Chrise čeká nový projekt a já nemůžu být šťastnější. Více info si určitě přečtěte níž :))


Hvězda 'Captain America' se po natáčení finálního filmu Avengers vrátí na naše obrazovky. Chris Evans se z celovečeráků vrací na televize. Chris bude hrát a zároveň bude zastávat výkonného producenta v kriminálním dramatu 'Degending Jacob'. Seriál založený na bestselleru od Williama Landaye se stejným názvem z roku 2012 se týká Andyho Barbera, pomocného okresního zástupce, který vyšetřuje zabití 14tiletého chlapce a zjistí, že jeho dospívající syn je podezřelý. Tento seriálový thriller bude probíhat v osmi epizodách.

Mark Bomback (trilogie 'Planet of the Apes') vytvořil televizní scénář a zároveň bude jako producentem. 'Defending Jacobs' je první televizní rolí po 18ti letech, kdy Evans v roce 2000 hrál v osmi epizodách seriálu Opposite Sex. Nejen, že se na něj můžeme těšit zde, ale také v posledním dílu Avengers, v roli Captaina a ve snímku The Devil All The Time.

No tak není to skvělá zpráva!? Moje srdce úplně zeplasalo, že uvidíme Chrise v osmi epizodách seriálu!! Co víc si přát, no dobře, možná by se mi líbilo deset sérií po 20ti dílech :DDD ale vzhledem k tomu, že je toho o Chrisovi docela málo, tak jsem z toho fakt nadšená a už se nemůžu dočkat, co všechno nás čeká :) Pro info ještě přidávám popis knihy z databáze knih a vypadá to zajímavě, myslím si, že mě to rozhodně bude bavit. A jak tak koukám, tak musím aktualizovat menu o projekty :D Jinak tentokrát nevím, jestl imám knihu číst a vědět, jak to celé dopadne. No uvidíme :D

Andy Barber je respektovaným žalobcem v kanceláři okresního návladního. Zvrat v jeho dvacetileté kariéře - a nejen v ní - přinese případ vraždy čtrnáctiletého chlapce, jehož vyšetřování se Andy sám ujme. Brzy po zahájení vyšetřování se totiž objeví důkazy, které s vraždou spojují jeho syna Jacoba. Dosavadní život rodiny se ze dne na den obrátí vzhůru nohama, Andy a jeho žena Laurie prožívají jednu z nejhorších nočních můr, která může rodiče potkat: jejich dítě je obžalováno z těžkého zločinu. Barberovi podřídí vše jedinému cíli - obhájit Jacoba před soudem i před veřejností. Vědí, že tak jako každý teenager i Jacob má své vrtochy a svá tajemství, o jeho nevině jsou však pevně přesvědčeni. Svého syna přece znají lépe než kdokoliv jiný. Anebo neznají?
 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 25. září 2018 v 19:48 | Reagovat

Tak musím říct, že Chris si vybírá opravdu velice zajímavé a pro mě lákavé projekty. Zní to jako velice dobrý a originální thriller, což je žánr, který já fakt můžu. Taky si myslím, že bude skvělé ho vidět v úplně nové roli. Za mě teda rozhodně palec nahoru a už se těším, až se na seriál budu moct kouknout :)

2 Nattynax Nattynax | Web | 27. září 2018 v 22:12 | Reagovat

Líbí se mi současný trend, kdy se hollywoodští herci, ale i tvůrci věnují tv projektům. Tv pořady a seriály jsou zaprvé kvalitnější a fanoušci si přijdou na své. Ostatně tv stanice taky, protože se jim tak zvyšuje sledovanost. Jak píšeš, co víc si přát, než vidět svoji oblíbenou hvězdu pravidelně na obrazovce. Kdo ví, třeba nezůstane jen u osmi epizod ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama