Interview for ELLE 2017

29. června 2018 v 16:17 | Emily |  Interviews
Tak jsem slíbila nějaké quick news, ale v záplavě tweetů jsem ty články ztratila, takže budu znovu hledat a snad příště něco přidám. Novinky taky nejsou a tak tu pro vás mám další mnou přeložený rozhovor, který Chris poskytl pro magazín ELLE v roce 2017, takže poměrně ho můžu nazvat 'novým' rozhovorem :D V rozhovoru se například dozvíte, jak se Chris cítí na dětských oslavách, jaké to bylo v Indii s guru a nebo jaké to je, když se potká se svými ex-přítelkyněmi :)


ELLE: Na začátku svojí kariéry, jsi se ukazoval ve více filmech svlečený. Řekni mi o scéně, kterou bys nejspíš neudělal, kdybys měl tehdy větší vliv.
Chris: Tohle je legrační, dnes ráno jsem se vzbudil a zrovna dávali v televizi 'Not Another Teen Movie'. Nevím, jestli jste to někdy viděli, ale měl jsem strčený banán v zadku (smích). V tom momentě jste ale šťastný, že máte vůbec práci. Řekl jsem si 'no co, koho to zajímá'.

ELLE: Jsi ve věku, kdy chodíš na hodně narozeninových oslav dětí svých kamarádů. Jaký je to pocit?
Chris: Cítím se hluboce spojený se svým vnitřním dítětem. Když vidím plný dům a ty malé kelímky zmrzliny, říkám si 'a sakra, který je můj?' Nestydím se za tu část svého mládí, se kterým jsem spojen - ať už se jedná o pohádky, Disneyworld nebo Vánoce. Myslím si, že je to skutečné zastoupení mého právého já.

ELLE: Vážně?
Chris: Někdy, když uvidíte skupinku dospělých, kteří se chovají jako dospělí..tak to prostě nejsem já. Vždycky se cítím jako dítě uvezněné v těle pětatřicetiletého muže.

ELLE: Tlačí na tebe přátelé, aby ses už usadil?
Chris: Nemyslím si. Nikdo mi to nikdy neřekl do očí.

ELLE: Studoval jsi s jedním guru v Indii. Co jsi se naučil?
Chris: Byla to jedna z největších zkušeností v mém životě, která mi otevřela oči. Nikdy předtím jsem nemeditoval. Zkoušel jsem to ale vždycky mi hlavou běhali nějaké myšlenky. Když jsem byl tam, zkoušel jsem to každý den. A opravdu jsem otevřel uvnitř sebe malé dveře. Moje mysl byla velmi hlučná a měl jsem spoustu otázek. Můj guru mi jenom řekl 'Chris, shhhh'.

ELLE: Jaké otázky máš na mysli?
Chris: Na tom nezáleží. Měl jsem otázku každých pět minut. Spousta z našeho smutku, strachu a utrpení se rodí z našeho zbytečného stálého přemýšlení. Jediný důvod proč chce mozek tyto otázky je, že si je vědom minulosti a má strach z budoucnosti. Pravdou je, že vy nejste vašimi myšlenkami. Když se odprostíte a necháte mozek, aby byl potichu - jenom na minutku - pravý smysl krásy se objeví.

ELLE: Jakou poslední věc si udělal, která tě vyděsila?
Chris: Dal jsem si minulý rok pauzu a přestěhoval se do Massachusetts.

ELLE: A co děláš celý den, cvičíš?
Chris: Na to se mě ptá hodně lidi....

ELLE: Dělám si legraci...
Chris: Abych byl upřímný, moc toho nedělám. Moje sestra má tři děti. Trávím s nimi opravdu hodně času. Před rokem jsem si pořídil psa. Stal se obrovskou součástí mého života. Cítím se vemi normálně, jako normální člověk prostě. Doma se cítím, jako by mi bylo 12. Opravdu si hodně užívám.

ELLE: Byla tu někdy chvíle, kdy si záviděl jinému člověku?
Chris: V mém životě mám opravdu spoustu zábavných lidí. Nejsem jeden z těch legračních. Jsem zábavný ale ne legrační. Je mezi tím velký rozdíl. Vždycky když si vyrazím s někým, kdo je tak hrozně legrační říkám si 'Oh man, kéžby můj mozek taky takhle fungoval'.

ELLE: Jsi velkým fanouškem New England Patriots a také velký demokrat. Bylo pro tebe těžké, když jsi slyšel že Tom Brady vyjádřil své gratulace Donaldu Trumpovi?
Chris: Tento celý rok byl plný vzestupů a pádů. Ale spojení Brady-Trump v jednu část, to je věc, kterou v žádném případě nemůžu zpracovat. Můj mozek se s tím nemůže smířit. Rozhodl jsem se ale, že budu předstírat, že se to nikdy nestalo. Nemohu si dovolit ztratit svou lásku k Tomu Bradymu.

ELLE: Co bys řekl, kdybys potkal Toma Bradyho? Bavil by ses o politice?
Chris: V žádném případě! Byl bych šťastný, kdybych vůbec nějak formuloval slova. Soustředil bych se na to, abych vypadal cool a v pohodě. Žádný podivín. Krátké věty. Nemluvit moc vysoko.

ELLE: Proč ještě nemáme samotný film o Black Widow?
Chris: To je dobrá otázka. Chtělo by to, žejo? Scarlett je opravdu dobrá ve všem, co dělá. V ostatních filmech hraje opravdu rozhodující role. Vždy to dokáže procítit i když je kolem 50 rozdílných superhrdinů. Nebyl bych překvapený, kdyby k tomu v budoucnu došlo a jsem si jistý, že by k tomu byla otevřená.

ELLE: Randil si s několika herečkami. Jak se vypořádáváš s náhodnými setkání v LA?
Chris: Je to velmi vzácné. Ale ve svém životě jsem nezažil špatný rozchod. Typicky, když vidím svou ex, obejmu jí a je to úžasné. Pokud jste někdy šťastní, že někoho milujete a necháte je milovat vás, stojí to za to, aby jste to chránili. Je to vzácné, že vás někdo opravdu zná. A pokud jste prolomili tento typ zdi, je důležité to ocenit.

ELLE: Mohly by to samé říct o tobě?
Chris: Doufám.
 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 29. června 2018 v 20:06 | Reagovat

Tak tohle byl moc pěkný rozhovor a já ti děkuju za jeho přeložení :) Mně se na Chrisovi moc líbí, že v sobě stále mé takové to vnitřní dítě. Mám ho moc ráda za to, že kouká na pohádky od Disneyho a Disneyland je pro něho taková země zaslíbená :D A taky se mi líbí, jak mluvil o svých bývalých vztazích. Že se vždycky rozešli v dobrém a jsou schopni se spolu normálně bavit. To si myslím, že je v dnešní době docela rarita, ale určitě je to lepší, než se rozejít rozhádaní. A já teda už několik let čekám na sólovku s Black Widow! Doufám, že mi nebude 30, než to konečně natočí :D

2 Lucka Lucka | Web | 1. července 2018 v 22:38 | Reagovat

Úžasný rozhovor. Působí tady strašně mile a otevřeně...
Jsem ráda, že se ze mě nakonec stal fanoušek tohoto filmového universa. Díky tomu jsem, alespoň prostřednictvím internetu, poznala tolik inspirujících herců... lidí... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama