♥ Happy Birthday Chris Evans ♥

13. června 2018 v 12:00 | Emily |  News
Ještě než půjdu do práce, tak tu jsem s blahopřáním k dnešním Chrisovým 37. narozeninám!

Co tak popřát na úvod, asi hlavně to, ať si dnešní den užije jak nejlépe to jde, ať je jeho den naplněný štěstím, láskou, smíchem a radostí. Chris je úžasný člověk a to nejen svou prací ale i svou pomocí ostatním, jeho empatie, starání se o druhé a hlavně o svou rodinu. Je nádherný nejen navenek ale i uvnitř. To jsou věci, které na něm mám ráda a už to je jeden z důvodů, proč jsem jeho velký fanoušek. Kdyby mi bylo o pár let míň, tak mám jeho plakáty vylepné po zdech svého pokoje :D

Ještě bych tak možná chtěla říct, že mu přeju, ať konečně najde nějakou lásku, protože to je hodně důležité, ať mu rozsvítí život, založí rodinu, kterou si přeje a stane se tím nejlepším tátou. To, že čeká na mě, jsem už vzdala :D K tomu samozřejmě patří i pracovní úspěchy, ať se mu podaří dělat to, co ho baví a je jedno, jestli bude ve filmu jako herec nebo režisér, nebo bude hrát divný chlápky s knírkem, hlavně ať je to něco, co ho naplňuje.

Samozřejmě i ať ho celý život provází zdraví, pomalu ale jistě hodně zjišťuji, že zdraví máme jenom jedno a je to něco, co si za peníze nekoupíme a musíme si ho opečovávat jak jen to jde. Hlavně ať je stále tak pozitivní, dobře naladěný, vtipný, ať má prostě důvod se smát a užívat si život jak jen to jde. Jsem hrdá na to, že můžu být tvým fanouškem a sledovat to, co děláš a jsem zvědavá, co přinese budoucnost! :) TAKŽE VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ ♥


zdroj animace: DAILYCHRISEVANS.TUMBLR
 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 13. června 2018 v 20:17 | Reagovat

Co tak ještě dodat? Myslím si, že jsi napsala snad úplně všechno. Hlavně mu teda přeju štěstí, hodně úspěchů a kariérní a osobním životě - hlavně teda konečně nějakou hodnou ženu, se kterou mu to vydrží a se kterou bude moci založit rodinu :) Já osobně si myslím, že si dnešek velice užije ve společnosti své rodiny a přátel :)

2 Angie. Angie. | Web | 15. června 2018 v 19:54 | Reagovat

Jéžiš no vidiš, ještě jsem na to myslela den před tím a pak jsem na to stejně zapomněla :D Co se dá dělat. Každopádně jsi mu popřála fakt krásně a naprosto s tebou souhlasím úplně ve všem a samozřejmě mu to všechno přeju taky. Ani nevím, co ještě dodat, napsala jsi snad všechno. Já mu hlavně přeju štěstí a zdraví a spoustu nových příležitostí, ať už v herectví nebo i jinde a hodně štěstí i v osobní rovině. Držím mu moc palce, aby se mu splnilo všechno, po čem jeho srdce touží :) a tak vůbec :) Doufám, že narozky pořádně oslavil :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama