Červen 2018

Interview for ELLE 2017

29. června 2018 v 16:17 | Emily |  Interviews
Tak jsem slíbila nějaké quick news, ale v záplavě tweetů jsem ty články ztratila, takže budu znovu hledat a snad příště něco přidám. Novinky taky nejsou a tak tu pro vás mám další mnou přeložený rozhovor, který Chris poskytl pro magazín ELLE v roce 2017, takže poměrně ho můžu nazvat 'novým' rozhovorem :D V rozhovoru se například dozvíte, jak se Chris cítí na dětských oslavách, jaké to bylo v Indii s guru a nebo jaké to je, když se potká se svými ex-přítelkyněmi :)


ELLE: Na začátku svojí kariéry, jsi se ukazoval ve více filmech svlečený. Řekni mi o scéně, kterou bys nejspíš neudělal, kdybys měl tehdy větší vliv.
Chris: Tohle je legrační, dnes ráno jsem se vzbudil a zrovna dávali v televizi 'Not Another Teen Movie'. Nevím, jestli jste to někdy viděli, ale měl jsem strčený banán v zadku (smích). V tom momentě jste ale šťastný, že máte vůbec práci. Řekl jsem si 'no co, koho to zajímá'.

ELLE: Jsi ve věku, kdy chodíš na hodně narozeninových oslav dětí svých kamarádů. Jaký je to pocit?
Chris: Cítím se hluboce spojený se svým vnitřním dítětem. Když vidím plný dům a ty malé kelímky zmrzliny, říkám si 'a sakra, který je můj?' Nestydím se za tu část svého mládí, se kterým jsem spojen - ať už se jedná o pohádky, Disneyworld nebo Vánoce. Myslím si, že je to skutečné zastoupení mého právého já.

ELLE: Vážně?
Chris: Někdy, když uvidíte skupinku dospělých, kteří se chovají jako dospělí..tak to prostě nejsem já. Vždycky se cítím jako dítě uvezněné v těle pětatřicetiletého muže.

ELLE: Tlačí na tebe přátelé, aby ses už usadil?
Chris: Nemyslím si. Nikdo mi to nikdy neřekl do očí.

ELLE: Studoval jsi s jedním guru v Indii. Co jsi se naučil?
Chris: Byla to jedna z největších zkušeností v mém životě, která mi otevřela oči. Nikdy předtím jsem nemeditoval. Zkoušel jsem to ale vždycky mi hlavou běhali nějaké myšlenky. Když jsem byl tam, zkoušel jsem to každý den. A opravdu jsem otevřel uvnitř sebe malé dveře. Moje mysl byla velmi hlučná a měl jsem spoustu otázek. Můj guru mi jenom řekl 'Chris, shhhh'.

ELLE: Jaké otázky máš na mysli?
Chris: Na tom nezáleží. Měl jsem otázku každých pět minut. Spousta z našeho smutku, strachu a utrpení se rodí z našeho zbytečného stálého přemýšlení. Jediný důvod proč chce mozek tyto otázky je, že si je vědom minulosti a má strach z budoucnosti. Pravdou je, že vy nejste vašimi myšlenkami. Když se odprostíte a necháte mozek, aby byl potichu - jenom na minutku - pravý smysl krásy se objeví.

ELLE: Jakou poslední věc si udělal, která tě vyděsila?
Chris: Dal jsem si minulý rok pauzu a přestěhoval se do Massachusetts.

ELLE: A co děláš celý den, cvičíš?
Chris: Na to se mě ptá hodně lidi....

ELLE: Dělám si legraci...
Chris: Abych byl upřímný, moc toho nedělám. Moje sestra má tři děti. Trávím s nimi opravdu hodně času. Před rokem jsem si pořídil psa. Stal se obrovskou součástí mého života. Cítím se vemi normálně, jako normální člověk prostě. Doma se cítím, jako by mi bylo 12. Opravdu si hodně užívám.

ELLE: Byla tu někdy chvíle, kdy si záviděl jinému člověku?
Chris: V mém životě mám opravdu spoustu zábavných lidí. Nejsem jeden z těch legračních. Jsem zábavný ale ne legrační. Je mezi tím velký rozdíl. Vždycky když si vyrazím s někým, kdo je tak hrozně legrační říkám si 'Oh man, kéžby můj mozek taky takhle fungoval'.

ELLE: Jsi velkým fanouškem New England Patriots a také velký demokrat. Bylo pro tebe těžké, když jsi slyšel že Tom Brady vyjádřil své gratulace Donaldu Trumpovi?
Chris: Tento celý rok byl plný vzestupů a pádů. Ale spojení Brady-Trump v jednu část, to je věc, kterou v žádném případě nemůžu zpracovat. Můj mozek se s tím nemůže smířit. Rozhodl jsem se ale, že budu předstírat, že se to nikdy nestalo. Nemohu si dovolit ztratit svou lásku k Tomu Bradymu.

ELLE: Co bys řekl, kdybys potkal Toma Bradyho? Bavil by ses o politice?
Chris: V žádném případě! Byl bych šťastný, kdybych vůbec nějak formuloval slova. Soustředil bych se na to, abych vypadal cool a v pohodě. Žádný podivín. Krátké věty. Nemluvit moc vysoko.

ELLE: Proč ještě nemáme samotný film o Black Widow?
Chris: To je dobrá otázka. Chtělo by to, žejo? Scarlett je opravdu dobrá ve všem, co dělá. V ostatních filmech hraje opravdu rozhodující role. Vždy to dokáže procítit i když je kolem 50 rozdílných superhrdinů. Nebyl bych překvapený, kdyby k tomu v budoucnu došlo a jsem si jistý, že by k tomu byla otevřená.

ELLE: Randil si s několika herečkami. Jak se vypořádáváš s náhodnými setkání v LA?
Chris: Je to velmi vzácné. Ale ve svém životě jsem nezažil špatný rozchod. Typicky, když vidím svou ex, obejmu jí a je to úžasné. Pokud jste někdy šťastní, že někoho milujete a necháte je milovat vás, stojí to za to, aby jste to chránili. Je to vzácné, že vás někdo opravdu zná. A pokud jste prolomili tento typ zdi, je důležité to ocenit.

ELLE: Mohly by to samé říct o tobě?
Chris: Doufám.

GALLERY: Chris at Boryspil Airport

26. června 2018 v 9:50 | Emily |  Gallery Update: Others

Tak konečně dneska mám pro vás aktuální novinku. V galerii se můžete podívat na nové fotky, kdy Chrise zastihli fanoušci na letišti Boryspil na Ukrajině. Snažila jsem se najít nějaké info ale vůbec nikdo neví, co tam dělá, proč tam jel a tak. No vzhledem k tomu, že se teď bude konat Comic Con v Seattlu a on zrušil svoji účast z rodinných důvodů, tak vůbec nedokážu odhadnout, co najednou dělá na Ukrajině :D Ale třeba tam jel jen na otočku, no kdo ví a nebo se třeba ještě dozvíme, co tam dělá, ale to si nemyslím :D Každopádně je od něj moc hezké, že se vyfotil s fanoušky a já jenom mohu zase tiše závidět...samozřejmě na fotkách mu to moc sluší, je fajn ho vidět takhle zas bez knírku a že se vrátil ke své původní image ♥ A mohu doufat, že zas brzy bude nějaká novinka, ať víme, že žije :D Chystám pro vás zase nějaké quick news, objevilo se pár malých článků týkající se Avengers ale chvilku tu nechám tohle, ať vidíte aktualitu :) Jo a moc děkuji za skvělé ohlasy na nový desing, jsem moc ráda, že se vám líbí, jste skvělý! :)GALLERY UPDATE: Details Magazine 2012

24. června 2018 v 13:41 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots
Přeji krásnou neděli. Já mám dneska tak dobrou náladu, ani nevím proč, ráno jsem prostě vstala, poklidila, podívala se na film, dočetla knížku, válela se, no nijak zvláštní den, prostě flákačka. Jindy mám neděle takový unuděný ale dneska je to fajn den. Možná si někteří všimli, že stránku zdobí nový layout. Já už jsem potřebovala změnu, ta fialovo-růžová už byla nějak moc, ale každopádně tímto hrozně děkuji ještě jednou Malii, že mi to tu v podstatě odstartovala. No ale já nelenila, stáhla jsem si photoshop a oprášila jsem svůj um/neum :D Předem říkám, že já opravdu nemám fantazii, takže tenhle layout není originální, nápad na kompozici jsem viděla na jiném layoutu na deviantartu nebo kde. A v podstatě se hodně nechala inspirovat. Jediné, co mě teď štve je, že jsem si udělala hrozně úzké menu, nejsem na to zvyklá a nelíbí se mi to a při příštím layoutu to musím zase změnit ale teď už jsem byla opravdu líná to celé předělávat! No každopáně i tak jsem spokojená a doufám, že vám se také bude alespoň trošku líbit a bude vás bavit si tady prohlížet články :)


No a jelikož nejsou novinky, tak jsem tak přemýšelal co přidat. Na layout jsem použila fotky z photoshootu pro Details, který Chris nafotil v roce 2012 a řadí se mezi mé oblíbené. Pořád tak nějak doufám, že se ještě někdy objeví nějaké fotky, no ale uvidíme. Každopádně se tedy článek bude věnovat tomu. Aby to totiž nebyly jen fotky ze samotného photoshootu, tak se můžete podívat na paparazzi fotky, Chrise zachytili v průběhu focení a my tak můžeme nahlédnout do 'zákulisí'. No jelikož je na spoustě fotkách do půli těla, tak co víc si přát, že? :D Aaaach... no a samozřejmě se můžete v galerii mrknout na samotný photoshoot, který je opravdu vydařený, proto to byla jasná volba, když jsem hledala něco na design. Líbí se mi i ten krátký sestřih s vousy, taky to má něco do sebe a ty venkovní fotky v tom autě jsou prostě skvělé ♥V celém článku mám pro vás ještě jedno behind the scene video. Hned na úvod mě rozsmálo, že jak v roce 2012, tak v roce 2017 jsou stále nejoblíbenější pochoutkou Jelly Beans. Naposledy to říkal Chris v jednom rozhovoru s McKennou Grace :D A zase ten skrytý talent - tap dance :D Chris je ale hodně ostýchavý na to, aby ho někde pořádně předvedl. Naposledy stepoval ve filmu Playing it Cool a něco málo ukázal u Ellen. Další otázka, již pro mě známá je jeho hollywood crush, tedy Sandra Bullock. Dokonce se z nich stali i přátelé, Chris byl jednou s ní a s Chelseou Handler v roce 2014 na večeři. No nedivím se, Sandra je prostě kočka! Pár dalších zajímavých otázek následuje a určitě se na video mrkněte, protože Chris je tam k sežrání ♥


GALLERY UPDATE: Captain America BTS

23. června 2018 v 11:42 | Emily |  Gallery Update: Projects
Zdravím, tak konečně jsem se dneska už po celém týdnu dala trošku do klidu. Tenhle týden byl pro mě celkově tak náročný, že jsem ráda, že je u konce ale vypadá to, že příští týden nebude o moc lepší, do čtvrtka budu mít co dělat a volna si užiju jen pátek a sobotu. A jak jste se měli vy? Jste rádi, že se ochladilo nebo byste radši tropická vedra? Mě nevadí, že se ochladilo ale to, že jsem si musela zase v práci začít topit, mě štve :D Jinak jsem tak nějak pobíhala zase na twitteru a nakonec jsem na dnešek dala dohromady článek, tak jsem ráda aspoň za to, i když vyloženě o novinku opět nejde...


Trošku mě štve, že jsem to nestihla včera, ale to mi určitě prominete :D Webserver IMDB sdílel na twitteru, že 22.6.1943, podstoupil Steve Rogers transformaci v Captaina Americu, kdy do něj aplikovali sérum super bojovníka. Takže vlastně když se to vezme kolem a kolem, tak Cap slavil včera 75. narozeniny, pokud dobře počítám :) No a aby to nebyl jen informativní článek, tak se objevily dvě nové fotky z natáčení, kdy můžeme vidět Chrise ve své podobě Steva Rogerse, ale ve filmu byl digitálně smrštěný pomocí CGI. Dokonce si můžeme všmnout, že počas natáčení nemá na těla svá tetování, která mu byla před klapkou vždy zamaskována makeupem. Pokud vás zajímá jaká, určitě se podívejte na tento článek. Je to fakt neuvěřitelné, co všechno dnešní technika dokáže a já jsem ráda, že ve scénách nebyl použitý 'hubený' dablér :) No a dokonce se v galerii můžet podívat na jednu novou fotku z roku 2010, která je z posilovny a Chris zrovna začal na sobě makat právě kvůli roli Capa! Na té fotce mu to moc sluší, líbí se mi i tenhle krátký sestřih :)


4~2.png


GALLERY: Esquire & Rolling Stones

21. června 2018 v 9:40 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Tak to opravdu vyšlo až na ten čtvrtek. Můžu vám říct, že včera jsem byla tak unavená, že jsem už v devět hodin usnula a spala skoro dvanáct hodin. Tělo si řekne co potřebuje no :D Dneska mám konečně volný den a teď přemýšlím, jestli mám uklízet a nebo někam vyrazit, protože je poslední pěkný den, než se o víkend ochladí na 17 stupňů :D Ale víkend mám taky napilno, takže stejně nic nestihnu doma udělat no, takže asi vyhraje to první. A pořád se cejtím taková unavená. I když jsem tu od neděle nebyla tak jste o nic nepřišli, protože o Chrisovi nejsou žádné novinky, překvapivě. Na twitteru teď lidi jenom hlasují v Teen Choice Awards. Já bych si tak přála, aby se na akci objevil, když teda nebude na ACE Comic Conu a nikde se ani teď neobjevil na akci. Ale teď přejdu teda alespoň ke starším fotkám, které se nedávno objevily a ještě jsem neměla možnost je přidat. Takže se objevilo pár nových fotek z oblíbeného photoshootu z roku 2016, který nafotil Peggy Sirota pro Rolling Stones (dokonce jsou tentokrát v HQ!). Konečně se jich objevilo víc než jedna, protože Chris je tam dokonalý ♥ Určitě se na pár fotek podívejte. A další tři, bohužel otagované se objevily také z roku 2016. Tentokrát se Chris postavil před foťák Kurta Iswarienka pro Esquire. Tenhle photoshoot se taky moc povedl a řadí se mezi mé oblíbené :)GALLERY: Chris with Fan

17. června 2018 v 17:24 | Emily |  Gallery Update: Others
To už je zase neděle? Poslední den volna, chtěla jsem naplánovat nějaký výlet ale bohužel u nás prší. To je tak, když člověk něco plánuje :D No každopádně, příští týden budu mít hodně náročný, takže nevím, jak se tu objevím, ale pokusím se během týdne alespoň něco přidat. Jediný volný den mám ve čtvrtek, ale to bude zase na řadě domácnost, takže nedokážu odhadnout. Takže to bude takové překvapení...Dnes mám pro vás teda alespoň jednu starší novou fotku, kterou fanynka přidala na twitter, v den Chrisových narozenin a rovnou mu i popřála. Je to tedy ještě z doby, kdy Chrise odchytli fanoušci na cestě z Broadwaye, kde účinkoval ve hře Lobby Hero. V té době se podepisoval a fotil docela často, takže až bude čas a nebudu mít co přidat, tak určitě to dám nějak dohromady :)GALLERY: Infinity War New BTS

15. června 2018 v 21:36 | Emily |  Gallery Update: Projects

Zdravím takhle v pátek večer. Nejdřív jsem myslela, že se tu dnes neobjevím, protože jsem pořád mrzutá z té galerie, která mimochodem stále nefunguje a z helpu se mi ještě nikdo neozval. Ale nakonec jsem si řekla, že se stejně nudím a chci se s vámi podělit o nové fotky. Objevily se totiž dvě fotky z natáčení Infinity War. Nedávala jsem tu ani tu jednu, která se objevila jako první, tak se můžete podívat i na tu. Hrozně se mi líbí ta třetí, jak se tam Chris směje ♥ Mám hrozně ráda fotky z natáčení a třeba se časem dočkáme i nějakého videa a nebo by bylo super bloopers video, to miluju snad u každého filmu co se kde objeví :D No a ještě jedna malá informace, dneska Chris Hemsworth napsal na svůj twiter, že se také nezúčastní nakonec ACE Comic Conu v Seattlu a taktéž se bude snažit o náhradní termín, stejně jako to psal Chris, tak jsem zvědavá, čeho se nakonec dočkáme :)Teen Choice Awards 2018 Nominations

14. června 2018 v 15:10 | Emily |  News
Já se z toho picnu, zase mi nefunguje galerie :( Prostě se mi tam ukáže nějaký error a nic se neobjeví. Tak jsem dneska psala na help a uvidím, co mi napíšou...ta galerie mi prostě nebude souzená nebo už vážně nevím. Zrovna mám nějaké nové fotky a ani to nedám dohromady. Takže musím teď čekat, jestli bude vůbec fungovat a zatím tu mám teda alespoň jednu novinku týkající se Teen Choice Awards 2018. The Avengers: Infinity War celkem vysloužilo sedm nominací a řadí se tak zatím v první vlně mezi topku. Dokonce je i sám Chris v jedné kategorii a to se můžete podívat níž :) Vypsala jsem i herečky, které se v IW objevily a jsou nominované. Jinak akce se koná 12.8. v Los Angeles, ale už jsem trošku skeptická vůči tomu, jestli se tam Chris objeví, ale určitě by fanouškům udělal radost, kdyby zavítal!


Choice Action Movie (#ChoiceActionMovie)
"Avengers: Infinity War"
"Justice League"
"Maze Runner: The Death Cure"
"Pacific Rim: Uprising"
"Tomb Raider"

Choice Action Movie Actor (#ChoiceActionMovieActor)
Chris Evans - "Avengers: Infinity War"
Dylan O'Brien - "Maze Runner: The Death Cure"
Henry Cavill - "Justice League"
John Boyega - "Pacific Rim: Uprising"
Robert Downey Jr. - "Avengers: Infinity War"
Tom Holland - "Avengers: Infinity War"

Choice Action Movie Actress (#ChoiceActionMovieActress)
Alicia Vikander - "Tomb Raider"
Amy Adams - "Justice League"
Elizabeth Olsen - "Avengers: Infinity War"
Gal Gadot - "Justice League"
Scarlett Johansson - "Avengers: Infinity War"
Zoe Saldana - "Avengers: Infinity War"

♥ Happy Birthday Chris Evans ♥

13. června 2018 v 12:00 | Emily |  News
Ještě než půjdu do práce, tak tu jsem s blahopřáním k dnešním Chrisovým 37. narozeninám!

Co tak popřát na úvod, asi hlavně to, ať si dnešní den užije jak nejlépe to jde, ať je jeho den naplněný štěstím, láskou, smíchem a radostí. Chris je úžasný člověk a to nejen svou prací ale i svou pomocí ostatním, jeho empatie, starání se o druhé a hlavně o svou rodinu. Je nádherný nejen navenek ale i uvnitř. To jsou věci, které na něm mám ráda a už to je jeden z důvodů, proč jsem jeho velký fanoušek. Kdyby mi bylo o pár let míň, tak mám jeho plakáty vylepné po zdech svého pokoje :D

Ještě bych tak možná chtěla říct, že mu přeju, ať konečně najde nějakou lásku, protože to je hodně důležité, ať mu rozsvítí život, založí rodinu, kterou si přeje a stane se tím nejlepším tátou. To, že čeká na mě, jsem už vzdala :D K tomu samozřejmě patří i pracovní úspěchy, ať se mu podaří dělat to, co ho baví a je jedno, jestli bude ve filmu jako herec nebo režisér, nebo bude hrát divný chlápky s knírkem, hlavně ať je to něco, co ho naplňuje.

Samozřejmě i ať ho celý život provází zdraví, pomalu ale jistě hodně zjišťuji, že zdraví máme jenom jedno a je to něco, co si za peníze nekoupíme a musíme si ho opečovávat jak jen to jde. Hlavně ať je stále tak pozitivní, dobře naladěný, vtipný, ať má prostě důvod se smát a užívat si život jak jen to jde. Jsem hrdá na to, že můžu být tvým fanouškem a sledovat to, co děláš a jsem zvědavá, co přinese budoucnost! :) TAKŽE VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍ ♥


zdroj animace: DAILYCHRISEVANS.TUMBLR

Quick News #01

12. června 2018 v 16:01 | Emily |  News
Zdravím všechny! Dneska jsem tu jen tak na skok s malými novinkami, které se mi nechtěji ukládat zvlášť protože to jsou opravdu jen takové informace, nechci říct nedůležité ale však vy víte jak to myslím, snad se tím nějak prokoušu :D


• Takže začnu hned na úvod tím, Chris žije a vypadá skvěle! :D Nic Sheridan (@nicsheridanofficial) - přiznám se, že vůbec ani náznakem nevím o koho jde, přidala na svůj instagram boomerang s Chrisem. No škoda, že spíš nenatočila video když už, protože tohle je hrozně krátké a nestačí mi to! :D Video mi sem nejde vložit, takže se podívejte kliknutím na tento odkaz. K tomu napsala 'omg, he's so cute' a to má teda sakra pravdu! Byl zřejmě někde na jídle a to černé tričko, kšiltovka, no prostě parádní ♥
--------------------------------------------------------------------------------------------------
• Další fajn novinka se týká herců z Avengers a jejich další skvělé charitativní pomoci. Herec Paul Rudd, který momentálně propaguje film Ant-Man And the Wasp měl tu čest a mohl dražit štít Captaina podepsaný velkými jmény. ,,Minulé léto jsem strávil hodně času s bandou superhrdinů. Tohle je skutečné vibránium , jsem si jistý, že je to jediné vibránium, které dnes večer vydražíme. Je cool, už jenom tenhle štít držet," vtipkoval. Štít je podepsaný velkými jmény jako Scarlett Johansson, Robert Downey Jr, Chris Hemsworth, herci z Black Panthera a Strážců Galaxie. Teď už to hlavní, štít se vydražil za 53 000 dolarů, takže v hrubém přepočtu za 1 200 000 korun a celková aukce vydělala 2 099 787 dolarů. Od roku 2010 je to rekord a peníze poputují do Children's Mercy Hospital. (zde pár fotek z aukce)
--------------------------------------------------------------------------------------------------
• Dále tu mám pak v galerii nové plakáty k desátému výročí Marvel Studia. No, trošku mě mrzí, že nevyfotili nějaké nové promo fotky ale jenom upravili ty dosavadní, nebo teda aspoň u Capa. Doufám, že aspoň závěrečný film se dočká nějakých skvělý super cool promo fotek a je jich víc než jen jedna :D


--------------------------------------------------------------------------------------------------
• No a na závěr malou informaci, že dneska od 23:55 dávají na Nova Cinema film London, který je z roku 2005 a Chris si tam zahrál drogově závislého alkoholika (nevím, jestli se to dá napsat takhle dohromady? ale rozumíte :D) po boku své bývalé lásky Jessicy Biel. Já film viděla zrovna před nedávnem a nevím no, jako je tam asi láska jako hrom, ale vlasatý Statham mi tam vyloženě vadil a výbušné žárlivé scény taky :D Každopádně ty flashbacky byly sem tam docela fajn a musím teda říct, že ty dva se mi k sobě hrozně hodili v té době :) (info o filmu zde)

Tak to je pro dnešek vše - zítra má Chris narozeniny, takže se tu určitě objevím! :))

GALLERY: With Fans

10. června 2018 v 12:57 | Emily |  Gallery Update: Others

Tak jak jsem včera slibovala, tak tu mám pro vás článek, na který jsem zapomněla. Objevily se totiž dvě nové fotky staršího data, kde je Chris s fanoušky. První je z knírkaté doby, kdy Chris účinkoval v Lobby Hero. No, sice já ten knírek tak nemám ráda, ale i takhle bych tu fotku samozřejmě brala, i když já jsem slepejš, takže bych ho asi ani nepoznala :D (Pokud jste to tu ještě nečetli, tak už má knírek naštěstí dole! :D) No stejně má na fotce takový roztomilý úsměv :) Druhou fotku přidal na svůj twitter Johnny Hon, který měl tu čest a v prosinci se objevil na natáčení The Avengers: Infinity War a mohl se vyfotit s Chrisem osobně a pak ještě s postavou Rocketa (x). Moc to nechápu protože Chris v Infinity War vypadá přece úplně jinak :D Já jen doufám, že v závěrečném filmu bude vypadat jako v IW, protože to byl pro mě neskutečně TOP ♥ Na dvě nové fotky se podívejte v galerii :)GALLERY: Rolling Stones & USA Today

9. června 2018 v 8:47 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Než začnou víkendové radosti a povinnosti tak jsem tu s jedním článkem. Já vždycky něco najdu na telefonu a neuložím si to a pak když už konečně zapnu pc, tak to nemůžu dohledat a trvá mi to :D Asi si budu muset začít psát někam stránky, kde jsem to viděla a co sem chci dát, teď jsem třeba objevila tak týden starou 'novinku' vím o ní ale úplně jsem na ní zapomněla - nechám si ji ale zase na zítra protože teď mám pro vás nové fotky z photoshootu. Závidím všem, co mají jako zdroj kvalitní fansite stránky, já projíždím třeba takový twitter, instagram, klikám klikám a najednou koukám jak si hrajou štěňátka v bazénu s míčkem jo, takže není pak divu že nevím kde jsem co viděla :D Ale každopádně teď se v galerii podívejte na jednu novou fotku z roku 2016, která byla pořízena pro Rolling Stones fotografem Peggy Sirotou. Jednozačně se řadí mezi mojí Top 5 ♥ A pak se také objevily dvě nové fotografie z roku 2017, které Chris nafotil pro USA Today :) Trošku škoda, že se to takhle objevuje po jedné, max dvou fotkách, ale když nejsou novinky, tak můžu být ráda aspoň za něco! Přeji krásnou sobotu všem!! :)

ROLLING STONES 2016

tumblr_p9wnks6CPi1tw2groo1_1280.jpg

USA TODAY 2017


Interview for Short List

8. června 2018 v 16:34 | Emily |  Interviews
Když nebudou novinky, tak sem občas vložím nějaký rozhovor. Já doslova miluji rozhovory, protože se z nich spoustu dozvíme a celkově můžeme číst, jak Chris vnímá různé věci, jeho názory apod. Tak doufám, že se najde někdo, kdo také rád čte :) Jako první jsem vybrala rozhovor pro Short List, který se uskutečnil po telefonu v dopravní zácpě. Chris zde mluví například o natáčení Captaina, o terapii, o rodině, o pobytu v Londýně a další :)SL: Jak se dneska máš?

Velmi dobře. No, vlastně ne zas tak dobře. Byl to dlouhý den a teď jsem uvíznul v zácpě a vypadá to, že tu budu už navždy.

SL: Dostal jsi už někdy opravdu velký vztek?

Nejsem ten, kdo zrovna řídí, takže je to celkem fajn. Pravděpodobně bych se více rozčiloval, kdybych seděl za volantem, ale je to divně jednoduché, když jste jen spolujezdec.

SL: Kde ve světě se právě teď nacházíš?

New York. New York City.

SL: Je to pro tebe teď na pár dnů domovem, nebo jsi stále 'Boston Boy'?

Oh yeah, Boston. Boston bude vždycky můj domov. Nebo v to alespoň doufám. Nedovedu si právě teď představit, že bych chtěl žít někde jinde.

SL: Kolik času tak strávíš v Bostonu?

Oh, více než si myslím. Kdykoliv mám trochu času, jedu zpátky do Bostonu. Snažím se tam trávit alespoň 5 měsíců v roce a chci to prodloužit aspoň na 6 měsíců.

SL: A co děláš, když jsi doma a máš volno?

Cokoliv, co mě napadne.

SL: OK, takže jaký byl tvůj nejlepší moment při točení Captaina Americy?
Den, kdy jsme ho dokončili.

SL: Bylo to tak hrozné?

Prostě to bylo opravdu dlouhé natáčení. Byla to velmi vysilující zkušenost. Dlouhé hodiny, každý den, opravdu psychicky náročné, takže nejlepší pocit byl ten, když jsme to konečně dotočili a mohli si dát zase volno.

SL: Nalil sis velký drink ve chvíli, kdy jste to dokončli?
Oh, přesně tak.

SL: Takže co bylo na natáčení to nejhorší?

Je to tak, že je to opravdu požírač času. Pracuješ každičký den, pracuješ dlouhé hodiny, nejsou žádné pauzy, a jsi daleko od domova. Je to vyčerpávající.Twitter #003

7. června 2018 v 17:28 | Emily |  Twitter
Mám ještě v záloze nějaké nové fotky z photoshootu ale ještě předtím chci přidat článek z twitteru, protože byl včera Chris online a něco přidal a jelikož mi tu chybí tři tweety tak to sem hodím všechno. Jinak jsem už dala včera dohromady i vzhled té galerie, tak mám radost :) Ještě jsem se chtěla naučit dávkové přidání souboru, ale na to už bylo pozdě, pochopila jsem, že mám složku nahrát přes ftp a změnit atribut na '777', v galerii se mi sice ta složka objevila ale nejde s ní nic dělat :D Tak to musím ještě nějak vykoumat ale nenašla jsem žádný pořádný návod, tak budu muset asi zabrousit na anglické fórum. Jo a když už jsem v tom, tak se pomalu učím v Photoshopu, to je taky sranda :D Já jem dřív s ním pracovala, takže základy mám jo, a mozek si postupně vybavuje..jediný co jsem ale zvládla jsou roztomilé affilates ikonky :D Za dva tři měsíce třeba zvládnu i design :D

MOJE MYŠLENKY JSOU S ODVÁŽNÝMI MUŽI A ŽENAMI, KTEŘÍ UČINILI KONEČNOU OBĚŤ V OBRANĚ TÉTO SKVĚLÉ ZEMĚ. #HappyMemorialDay2018


GALLERY: People Magazine - New Outtakes

6. června 2018 v 7:58 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Děkuji za komentáře co se týká mé prosby ohledně galerie. Nakonec se mi ozvala na mail bývalá adminka blogu o Dakotě Johnson, že má galerii ale nepoužívá ji, tak mi ji přenechala. Sice má název Dakoty, ale já si myslím, že to už je nejmenší, hlavně, že si budete moct v galerii prohlédnout fotky a že ty fotky už tam konečně zůstanou. Ještě, že mám fotky uložené v počítači, protože už je někam ukládám na potřetí snad :D Takže moc děkuji! Až bude čas, tak ještě mrknu, jestli by šel změnit nějak vzhled té galerie, podívám se na nějaký návod. No a na oslavu nové galerie se objevily dvě nové fotky z roku 2016. Chris společně s Robertem Downeym Jr. (♥) nafotil photoshoot pro People Magazine a ty fotky zbožňuju! Takže víc víc fotek ještě. Ty nejnovější jsou poslední dvě a jsou fakt skvělé :) Mám ráda takové photoshooty, kdy jenom nepózují s vážným výrazem ale dokážou si to užít a tahle dvojka byla úplně super v rámci propagace Civil War :)Photo of the Month (June 2018)

3. června 2018 v 23:23 | Emily |  Photo of the Month
Tak a ještě jedna anketa a tentokrát se jedná o fotku měsíce. Vím, že většinou bývají čtyři fotky, ale jelikož Chris zrovna není typ celebrity, který má tolik fotek, tak je to jeden z důvodu, proč jsem se rozhodla dávat jenom dvě a druhým důvodem je to, že mám co dělat, abych vybrala dvě fotky, natož pak čtyři :D Pro tento měsíc jsem vybrala dvě roztomilé fotky s malou kolegyňkou z filmu Gifted, McKennou Grace. Mimochodem, už jste film viděli? Samozřemě mě zajímá i vás názor na to! Mě se líbí hrozně obě fotky, tak jsem zvědavá na vás :) Výsledek minulé ankety uvidíte v článku a fotka také bude zdobit celý měsíc menu.
Poll of the Month (June)

3. června 2018 v 23:14 | Emily |  Poll of the Month
Tak jsem se konečně asi po hodině dostala ke článku s anketama. Protože vybrat fotky, to je teda něco. No sice jsem říkala, že na módní anketu nebudu dávat asi fotky z akcí, tak nakonec jsem vybrala dvě fotky z Oscarů, kterých se Chris zúčastnil v roce 2015 a v roce 2017. Já vím, že hodnotit téměř identické obleky je asi blbost, ale je tam zase viditelný rozdíl, co se týče barevné kombinace a já jsem zvědavá, ve kterém se Vám bude Chris líbit víc :) V roce 2017 zvolil modrý oblek od návrháře Salvatora Ferragama, hodinky a menžetové knoflíčky od Montblanc a boty od Christiana Louboutina. V roce 2015 se celý 'zahalil' do značky Gucci :) V celém článku najdete vítěze minulé ankety a děkuji všem za hlasy!Marvel: The First Ten Years

2. června 2018 v 16:29 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Krásnou sobou přeji. Dnes od rána jsem byla pomáhat u nás na koupališti na dětském dnu a jsem úplně vyřízená, nejen z neskutečného vedra ale také z miliardy malých dětí...no už jsem ráda, že je konec :D Myslela jsem původně, že přidám ankety ale jsem tak líná nad něčím přemýšlet, vybírat fotky a tak, takže jenom přidám fotky, které letos vyšli k 10. výročí Marvel Studios. Je tak hezké vidět je všechny pohromadě, ale trošku zase škoda, že nejsou i nějaké samostatné fotky nebo třeba po menších skupinkách. Myslím si, že za těch 10 let opravdu odvedli neskutečný kus práce, film od filmu je lepší, vymakanější a líbí se mi jak je to všechno propojené. I když jsem tedy největší fanoušek Chrise a zároveň i Capa tak mám ráda všechny, i když teda musím říct, že nejméně mě zaujal Ant-Man, i když byl hezky zpracovaný, tak ten mě oslovil nejméně - určitě se podívám v kině na další díl ale není tam taková ta natěšenost - to příští rok to bude jiný kafe :DChris at Friend's Wedding

1. června 2018 v 8:33 | Emily |  Gallery Update: Others

Včera jsem se na blog nedostala a dnes pro vás nemám teda ani žádnou novinku, ale přeci jen takový hezký článek. Zase jsem tak pobíhala na instagramu a našla fotky ze svatby Chrisových kamarádů. První se zúčastnil v červenci 2016 a to ještě se svojí bývalou přítelkyní Jenny Slate (se kterou se poznal na natáčení filmu Gifted) a druhá je z roku 2017 a tam je teda méně fotek ale asi neměl žádný doprovod. Ty fotky jsou krásné, já miluju fotky ze svateb :D Na té druhé se mi líbí ta momentka jak pomáhá s motýlkem. I když nebyl hlavní hvězdou dne tak mu to moc slušelo a jsem ráda, že aspoň máme pár fotek. Jinak by mě zajímalo, kde je zakopaný pes, že tenhle chlap je pořád sám?! :D Jednou snad někde řekl, že žádný vztah nehledá, zas na druhou stranu si dost hlídá soukromí, takže je možné že v jeho v životě přeci jenom někde je, ale to jsou jen dohady. Každpádně zase chce rodnu a děti, takže jsem zvědavá, s kým jednou skončí :)

2016


2017

image host image host image host image host image host