Twitter #001

23. května 2018 v 10:08 | Emily |  Twitter
Tak tu mám první článek do rubiky twitter. Díky bohu alespoň za něj, protože Chris nemá instagram a facebook již také nepoužívá, tak jsem ráda, že alespoň na nějaké sociální síti je aktivní.

První tweet se týká nového filmu Solo: A Star Wars Stoy, na který se Chris už očividně těší a informuje, že má lístky. Přiznám se, že já jsem Star Wars epizodami nepolíbená. Nezaujal mě ani trailer, který už jsem viděla asi třikrát v kině :D


Druhý tweet se týká politiky. Nevím, jestli třeba vy Chrise sledujete ale často se k politice vyjadřuje a většinou tedy negativně a hodně proti Donaldu Trumpovi. Nějak se k tomu asi nebudu vyjadřovat, protože politika není úplně to, k čemu bych se chtěla ubírat. Chris retweetnul jeho výrok a vysmál se mu (musela jsem se smát, že chvilku po tom, už běhaly na twitteru meme, kde má Trump přidělanou Burger King korunu :D) V zkratce, Donald napsal: Požaduji, a zítra to oficiálně udělám, aby ministerstvo zkontrolovalo, zda FBI/DOJ sledovala nebo infiltrovala kampaň Trump for Political Purposes a jestli takový požadavek podali lidé z Obamovi kanceláře. Chris na to reagoval....'Požaduji' je vlastně dost vtipné. Zní to jako šestiletý dítě, co má na sobě korunku Burger King a hraje make-believe (nevím přesný překlad této dětské hry ale jde o to, že si myslíte nějaký imaginární svět a žijete v něm jako lidé, zvířata nebo pohádkové bytosti).


 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama