The Red Sea Diving Resort: New/Old BTS

23. května 2018 v 18:28 | Emily |  Gallery Update: Projects
Zatím nejsou žádné oficiální informace, třeba trailer, datum premiéry spojené s tímto filmem, ale tak různě na internetu jsem alespoň něco posbírala.

Režisérem je Gideon Raff a produkční společnosti je Bron Studios. Kromě Chrise se ve fimu objeví Haley Benett, kterou znám z filmu Dívka ve vlaku a Michiel Huisman, který se mi líbil ve filmu Věčně mladá po boku Blake Lively. Dále pak třeba Michael K. Williams a Ben Kingsley. Jak už jsem zde jednou psala, v rubrice filmography - jedná se o životopisné drama.

Děj se bude točit okolo agentů izraelského Mosadu, který se na přelomu 70. a 80. let pokoušel dostat do Izraele tisíc etiopských Židů uvězněných v súdánském uprchlickém táboře. Operace se nakonec protáhla na několik let a neobešla se bez hromady problémů. Chris ve filmu ztvární Ariho Levinsona.

Na IMDB se objevila zajímavost, že Chris a Haley si spolu měli zahrát již ve zmiňovaném filmu Dívka ve vlaku, ale Chris se pak rozhodl a začal pracovat na filmu Gifted.

No a proč píšu tenhle článek. Objevila se totiž jedna nová fotka z natáčení. Sice je v nízké kvalitě ale aspoň něco. Můžeme na ní vidět Chrise s kočkou a někdo to popsal jako 'Best Buds' :D EDIT: Objevila se ještě jedna fotka z Jižní Afriky, omlouvám se za kvalitu, ale aspoň něco O:)

 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama