Chris Evans to Star in Neill Blomkamp's 'Greenland'

22. května 2018 v 9:26 | Emily |  News

DEADLINE - Exkluzivně: Hvězda z Avengers a Captain America, Chris Evans, se připojí k thrilleru 'Greenland', k nejnovějšímu projetku District 9 režiséra Neilla Blomkampa. Právě proběhla zámořská distribuce a společnost CAA Media Finance uspořádala financování a podpořila tak domácí práva na tento projekt.

Podrobnosti o příběhu filmu 'Greenland' jsou zatím udržovány v tajnosti ale bude se jednat o příběh rodinného boje o přežití tváří v tvář přírodní katastrofy. Filmování je naplánované na poslední čtvrletí roku 2018.

Anton Sébastien a Harold Van Lier se řadí společně s Nickem Bowerem a Deepakem Nayarem mezi výkonné producenty. Společnost Thunder Road vytvoří obraz společně s britskou finanční společností Ingenious Media.

,,Když jsme četli podklady k filmu 'Greenland', hned jsme věděli, že je to přesně ten film, ktrý chceme udělat - je to inteligentní, charakterový žánr s akcí a srdcem. Jsme velice nadšeni že spolupracujeme s našimi přáteli na STX s tak výjimečnými talenty, jako jsou Neill Blomkamp, Chris Evans a Basil Iwanyk," řekl Raybaud, generální ředitel Anton.

David Kosse, prezident STXinternational dodal: ,,Greenland je vysoce obchodní žánr a vidíme Neilla Blomkampa že dělá to, co mu jde nejlépe: přináší chytrost, svěžest a vysoký koncept vyprávění světa, který můžeme dobře rozpoznat. Okamžitě jsme se těšili tomuto talentovanému a široce propracovanému titulu, který je výrazný pro značku STX. Pracovat po boku Neilla, Thunder Road, Riverstone a Anton je pro nás na trhu obrovská příležitost."

Evans je v současné době na obrazovkách Disney/Marvel s Avengers: Infinity War, který získal více než 1.4B dolarů po celém světě. Také rozšiřuje svůj kreativní rozsah a pracoval na svém režijním debutu s dramatem Before We Go a pracoval na nadcházejícím projektu Gideona Raffa, The Red Sea Diving Resort. V současné době působí však na Broadwayi s kritickou chválou v představení v Lobby Hero.

Blomkamp získal mezinárodní uznání jako spoluautor a režisér průkopnického sci-fi District 9, za nějž byl nominován na Oscara za Best Adapted Screenplay. Mezi jeho další filmy, které můžete znát se řadí Elysium nebo Chappie.
 


Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 22. května 2018 v 19:53 | Reagovat

Musím říct, že ten krátký popis mi docela připomíná film "Nic nás nerozdělí", který byl ale opravdu výtečný, takže doufám, že se dočkáme další takové pecky a já Chrise vždycky ráda uvidím v nějaké nové a netipické roli :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama