Chris Evans: Charities

17. května 2018 v 17:09 | Emily
BREAST CANCER CARE
Breast Cancer Care je jedná specializovaná britská charita ve Velké Británii, která poskytuje péči, podporu a informace každému postiženému rakovinou prsu. Ústředí charity se nachází v Londýně a má své pobočky i v Sheffieldu, Cardiffu a Glasgow. Organizace pomáhá nejen ženám s rakovinou prsu ale také rodině a přátelům.


GOT YOUR 6
Got Your 6 je kampaň určená ke změně konverzace v Americe tak, aby veteráni a vojenské rodiny byly považovány za vůdce, kteří oživí naši komunitu. Kampaň spojuje zábavná studia, sítě a agentury díky neziskovým organizacím. Prostřednictvím rozsáhlé mediální stopy zajistí Got Your 6 opětovně začlenění veteránů do civilního života.CHRISTOPHER' HAVEN
Organizace Christopher's Haven byla založena roku 2001, kdy skupinka lidí viděla zoufalou potřebu dočasného bydlení s nízkými náklady pro dětské onkologicky nemocné pacienty a jejich rodiny. Organizace sídlí v Bostonu. Stručně řečeno je to domov pro děti a jejich rodiny, zatímco bojují s rakovinou. Domov je víc než místo k pobytu, je to podpůrný systém, který pomáhá s malými i velkými věcmi. Je to místo, kde mohou být rodiny spolu, sdílet smích a mít útěchu.
 


Anketa

Líbí se vám Chris Evans?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama