Květen 2018

Captain America Pranks Comic Fans with Surprise Escape Room

30. května 2018 v 8:10 | Emily |  Videos
Když nebudou novinky, tak Vám sem hodím občas i nějaké video. Dnes jsem se tak rozhodla a to si prostě musíte pustit! :D Projížděla jsme twitter a byl tam úryvek, tak jsem si na něj vzpomněla a musela jsem si ho už asi celkově po páté pustit, a pokud nějak Chrise nesledujete, tak věřím, že jste ho neviděli a upřímně se i zasmějete. Nejen proto, že Chrisův smích je hrozně nakažlivý :D Znáte takový ty únikovky? Tak to je něco na ten způsob, akorát v 'zákulisí' je Chris a mluví jako by byl panáček Capa. Ta reakce těch lidí...a nejlepší je jak jim řekne, ať hledají čtyřmístný kód, to jsem myslela že umřu :D a pak ještě 'I feel like I look dope..' :D No kdyžtak dejte vědět do komentářů jak se vám video líbilo :)


'IW' Writers Say: Captain America & Black Widow Will Get Their Due in 'Avengers 4'

28. května 2018 v 8:03 | Emily |  News
'Avengers: Infinity War' již tento víkend vydělal 600 miliónů dolarů a stal se tak druhým nejrychlejším filmem, který dosáhl tohoto milínku (26 dní), je to tak osmý film v historii, který toto dosáhl.

Mezitím však tvůrci filmu stále něco probírají s tiskem. Jedním z témat je i to, že Captan America a Black Widow se na scéně moc neobjevili. Scénáristé Christopher Marks a Stephen McFeely se na toto téma lehce otevřeli.


,,U některých postav to vypadalo tak, jako když jsme zařadili zpátečku. Když jsme to tak probírali tak jsme si uvědomili, že by mohli mít daleko více potenciálu ve filmu, který bude příští rok. Řeknu, že se dočkáte více Steva Rogerse a Natashy, než jak byli v Infinity War. Jsou to opravdu silní lidé, když přijde hrozba, postaví se jí. Nevracejí se, nefňukají, nemluví o svých problémech. Na to tady není příliš mnoho času. Ale měli by se dostat do přední linie v Avengers 4."

V nedávných rozhovorech scénáristé zopakovali, že pokud se 'Infinity War' soustředilo na Tonyho Starka a doktora Strange, druhá část by se mohla soustředit na Steva Rogerse a Natashu.

,,Dostali jsme povolení k tomu, aby oba filmy vyprávěli linie více postav. I když by si mohl někdo stěžovat, že Cap nebo Natasha neměli tolik prostoru, tak budou mít co dělat v dalším pokračování. Jde o to, že jsme věděli, kdo nás na konci filmu opustí a tak jsme jim chtěli dát více prostoru. A ti další, kteří přežili, tak naopak budou mít více prostoru ve druhém díle. Je to všechno hodně propojené. Konkrétně mám na mysli Capa a Natashu."

Tak to je jen takový výtah toho, že už teď se neskutečně těším na druhý a zároveň poslední díl Avengers. Také, jak už Chris řekl, tak je to poslední část, kdy oblékne uniformu Captaina Americy, končí mu smlouva a už bude pracovat na jiných věcech - ale asi jo, bude mi to chybět. Jsem hrozně ráda, že dostane víc prostoru, protože ač Vám to třeba nepřijde, tak v Infinity War se objevil pouhých 6 minut :D ale zase měl totálně boží nástup u kterého jsem měla husinu a usmívala jsem se jako měsíček na hnoji :D Kdo se těší na další díl Avengers?? :)

GALLERY: Photoshoots 2017

27. května 2018 v 8:45 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

No a jelikož a protože dnes nejsou žádné novinky a mám ještě chvilku čas, tak mám pro vás seznam photoshootů z roku 2017, na které se již můžete podívat v galerii. Seznam obsahuje například fotky pro Esquire, Vogue, Vanity Fair, Empire magazín a na jednom je i s McKennou Grace, se kterou zrovna propagoval film Gifted. Tenhle rok se opravdu povedly, jeden hezčí než druhý. Jaký se Vám líbí nejvíc? :)

ESQUIRE


ASSOCIATED PRESS


USA TODAY


VOGUE


EMPIRE MAGAZINE


VANITY FAIR


Twitter #002

27. května 2018 v 8:31 | Emily |  Twitter
Tak dneska začnu twitterem. Chris přidal dva nové příspěvky. První sdílel článek z New York Daily, který informoval o učiteli, který byl třikrát postřelen na střední škole, když před střelcem chránil svoje studenty. Chris k tomu napsal...Jason Seaman je hrdina. Je to fakt hrozné, co se pořád děje na těch středních školách :(


Druhý tweet se týká jeho strýce Mika, kterého byl nedávno podpořit na politické akci v Bostnu, napsal moc hezký tweet...Můj strýc Mike je bojovník - bojuje za zdravotní péči, za vzdělání, za lidská práva a za lepší život. Jsem hrdý na to, že ho mohu podporovat, abychom znovu zvolili @mikecapuano


GALLERY: New York Times 2018

26. května 2018 v 9:26 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Když nepočítám, že se sešli Marvel herci k 10. výročí, tak Chris nafotil letos pouze zatím jeden photoshoot a to pro New York Times, který má na svědomí Erik Tanner. Když si odmyslím ten kňourek a rovný vlasy, tak by to byl tak hezký photoshoot, díky bohu, že už to Chris sundal, jak můžete vidět v článku níž. Ještě, že to bylo jen kvůli divadelní roli Billa v Lobby Hero a nestraší nás takhle Chris moc dlouho :D I když zase no, když už to bylo nějakou dobu, co jsem ho takhle pozorovala a byl třeba někde rozhovor, kde ukázal ten svůj sladký úsměv, tak mi to bylo jedno :D Nicméně se objevily čtyří nové fotky a vzhledem k tomu, že ten photoshoot tu ještě nemám, tak se na celý můžete podívat v galerii :)Chris Supports his Uncle in Boston

25. května 2018 v 9:08 | Emily |  Gallery Update: Others

Tak jsem tak přemýšlela, co dneska přidám no a nakonec jsem byla překvapena novinkou, která hned ráno obíhala twitter. Chris byl včera podpořit svého strýčka Mika Capuana na jeho politické kampani v Bostnu. Jeho strýc je kongresmen a možná i díky němu se tak Chris zajímá o politiku. Už jsem překládala jeden rozhovor, kde mluví o politice, ale ten si nechávám jako do zálohy až nebudou novinky. No ale teď to hlavní! Chris už se konečně zbavil knírku a už mu dorůstají i ty divně střižený, rovný vlasy, takže jsem nadšená dvojnásobně :D V jedný talkshow i říkal 'nemůžu se dočkat až to oholím' takže jsem si byla téměř jistá, že půjde dolů a konečně je to tu, protože jak už jsem psala, tak představení Lobby Hero je u konce :) Jinak má na sobě světlé kalhoty a modrou košili, která mu moc sluší a dokonce se na akci vyfotil i s některými fanoušky - je skvělý!

No a jelikož je Chris v Bostonu, tedy doma, tak si myslím, že teď moc novinek nebude, ale uvidíme, třeba se přeci jen někde objeví, ale protože psal na svůj twitter že se nezúčastní Comic Conu kvůli rodinným záležitostem, tak si myslím, že doma už zůstane, ale postupně si připravuji články, takže stát to tu určitě nebude.

Ještě se chci zeptat, bude vás zajímat nějaké info z Comic Conu v Seattlu, i když tam Chris nebude? Kdyžtak napiště do komentářů. I když se nebude účastnit, tak akci budu sledovat, přece jenom jsem zvědavá i na ostatní.


EDIT: Dnes ještě přidávám aktualizaci tohoto článku, protože Chris na svém twitteru sdílel tweet jeho strýce, který poděkoval za podporu včetně Chrise a přidal jednu novou fotku a já našla ještě dvě, které už najdete v galerii :)Chris Evans with Lindsey McKeon

24. května 2018 v 8:26 | Emily |  Videos

Dnes jsem si pro vás připravila další článek. Lindsey McKeon, přidala na svůj instagram novou fotku s Chrisem, protože s ním dřív dělala pro svůj blog rozhovory. Mám tu tedy nějaké fotek a tři videa, kde se s Chrisem baví o úzkosti a depresích (o kterých je Chris celkem dost otevřený, pár článků na toto téma vás ještě v budoucnu čeká) a o tom, jaký byl na škole, co ho dělá šťastným atd. Musím říct, že je Chris ve videích super, takový uvolněný a určitě je jedna radost dělat s ním rozhovor. Na jejím blogu jsem ještě našla odkaz na to, co ní řekl Chris, takže si můžete jeho milá slova přečíst níže :)

,,Lindsey je jedna z mých nejstraších a nejdražších kamarádek. Je hluboce zvědavá a neuvěřitelně inteligentní. Naučil jsem se tolik neocenitelných lekcí díky její moudrosti a trpělivosti. Neustále mi pomáhá a jsem požehnaný tím, že ji můžu nazývat mou kamarádkou." - chris evans

Aha! a já už jsem konečně doma. Když jsem psala rubriku o Chrisových přítelkyních, tak mi tam pořád skákala 'mystery woman', se kterou byl Chris jednou viděn v Disneylandu, tak teď už vím, že je to Lindsey - kamarádka :DLayouts

24. května 2018 v 7:49 | Emily
Layout by: Malia | harrystyleonline.blog.cz

Layout by: Emily | chrisevans-fans.blog.cz

The Red Sea Diving Resort: New/Old BTS

23. května 2018 v 18:28 | Emily |  Gallery Update: Projects
Zatím nejsou žádné oficiální informace, třeba trailer, datum premiéry spojené s tímto filmem, ale tak různě na internetu jsem alespoň něco posbírala.

Režisérem je Gideon Raff a produkční společnosti je Bron Studios. Kromě Chrise se ve fimu objeví Haley Benett, kterou znám z filmu Dívka ve vlaku a Michiel Huisman, který se mi líbil ve filmu Věčně mladá po boku Blake Lively. Dále pak třeba Michael K. Williams a Ben Kingsley. Jak už jsem zde jednou psala, v rubrice filmography - jedná se o životopisné drama.

Děj se bude točit okolo agentů izraelského Mosadu, který se na přelomu 70. a 80. let pokoušel dostat do Izraele tisíc etiopských Židů uvězněných v súdánském uprchlickém táboře. Operace se nakonec protáhla na několik let a neobešla se bez hromady problémů. Chris ve filmu ztvární Ariho Levinsona.

Na IMDB se objevila zajímavost, že Chris a Haley si spolu měli zahrát již ve zmiňovaném filmu Dívka ve vlaku, ale Chris se pak rozhodl a začal pracovat na filmu Gifted.

No a proč píšu tenhle článek. Objevila se totiž jedna nová fotka z natáčení. Sice je v nízké kvalitě ale aspoň něco. Můžeme na ní vidět Chrise s kočkou a někdo to popsal jako 'Best Buds' :D EDIT: Objevila se ještě jedna fotka z Jižní Afriky, omlouvám se za kvalitu, ale aspoň něco O:)


Twitter #001

23. května 2018 v 10:08 | Emily |  Twitter
Tak tu mám první článek do rubiky twitter. Díky bohu alespoň za něj, protože Chris nemá instagram a facebook již také nepoužívá, tak jsem ráda, že alespoň na nějaké sociální síti je aktivní.

První tweet se týká nového filmu Solo: A Star Wars Stoy, na který se Chris už očividně těší a informuje, že má lístky. Přiznám se, že já jsem Star Wars epizodami nepolíbená. Nezaujal mě ani trailer, který už jsem viděla asi třikrát v kině :D


Druhý tweet se týká politiky. Nevím, jestli třeba vy Chrise sledujete ale často se k politice vyjadřuje a většinou tedy negativně a hodně proti Donaldu Trumpovi. Nějak se k tomu asi nebudu vyjadřovat, protože politika není úplně to, k čemu bych se chtěla ubírat. Chris retweetnul jeho výrok a vysmál se mu (musela jsem se smát, že chvilku po tom, už běhaly na twitteru meme, kde má Trump přidělanou Burger King korunu :D) V zkratce, Donald napsal: Požaduji, a zítra to oficiálně udělám, aby ministerstvo zkontrolovalo, zda FBI/DOJ sledovala nebo infiltrovala kampaň Trump for Political Purposes a jestli takový požadavek podali lidé z Obamovi kanceláře. Chris na to reagoval....'Požaduji' je vlastně dost vtipné. Zní to jako šestiletý dítě, co má na sobě korunku Burger King a hraje make-believe (nevím přesný překlad této dětské hry ale jde o to, že si myslíte nějaký imaginární svět a žijete v něm jako lidé, zvířata nebo pohádkové bytosti).GALLERY: Rolling Stones 2016

22. května 2018 v 10:40 | Emily |  Gallery Update: Photoshoots

Aby to tu prozatím nebyl jen samý článek, tak se konečně objevily i nějaké fotky. Rok 2016 byl velmi 'plodný' co se týká fotek, protože Chris propagoval filmy, takže toho bylo dost no a jak už to tak bývá tak se zpětně objevují nové fotky. A jsem hrozně nadšená, že se právě objevily dvě nové fotky z photoshootu, které nafotil pro Rolling Stones magazín. V galerii je najdete jako poslední a ta předposlední je teda úplně wtf?! :D Celkově mám tyhle fotky hrozně ráda, ještě jak má to tričko s logem Captaina! Třeba se jetě dočkáme dalších fotek....Chris Evans to Star in Neill Blomkamp's 'Greenland'

22. května 2018 v 9:26 | Emily |  News

DEADLINE - Exkluzivně: Hvězda z Avengers a Captain America, Chris Evans, se připojí k thrilleru 'Greenland', k nejnovějšímu projetku District 9 režiséra Neilla Blomkampa. Právě proběhla zámořská distribuce a společnost CAA Media Finance uspořádala financování a podpořila tak domácí práva na tento projekt.

Podrobnosti o příběhu filmu 'Greenland' jsou zatím udržovány v tajnosti ale bude se jednat o příběh rodinného boje o přežití tváří v tvář přírodní katastrofy. Filmování je naplánované na poslední čtvrletí roku 2018.

Anton Sébastien a Harold Van Lier se řadí společně s Nickem Bowerem a Deepakem Nayarem mezi výkonné producenty. Společnost Thunder Road vytvoří obraz společně s britskou finanční společností Ingenious Media.

,,Když jsme četli podklady k filmu 'Greenland', hned jsme věděli, že je to přesně ten film, ktrý chceme udělat - je to inteligentní, charakterový žánr s akcí a srdcem. Jsme velice nadšeni že spolupracujeme s našimi přáteli na STX s tak výjimečnými talenty, jako jsou Neill Blomkamp, Chris Evans a Basil Iwanyk," řekl Raybaud, generální ředitel Anton.

David Kosse, prezident STXinternational dodal: ,,Greenland je vysoce obchodní žánr a vidíme Neilla Blomkampa že dělá to, co mu jde nejlépe: přináší chytrost, svěžest a vysoký koncept vyprávění světa, který můžeme dobře rozpoznat. Okamžitě jsme se těšili tomuto talentovanému a široce propracovanému titulu, který je výrazný pro značku STX. Pracovat po boku Neilla, Thunder Road, Riverstone a Anton je pro nás na trhu obrovská příležitost."

Evans je v současné době na obrazovkách Disney/Marvel s Avengers: Infinity War, který získal více než 1.4B dolarů po celém světě. Také rozšiřuje svůj kreativní rozsah a pracoval na svém režijním debutu s dramatem Before We Go a pracoval na nadcházejícím projektu Gideona Raffa, The Red Sea Diving Resort. V současné době působí však na Broadwayi s kritickou chválou v představení v Lobby Hero.

Blomkamp získal mezinárodní uznání jako spoluautor a režisér průkopnického sci-fi District 9, za nějž byl nominován na Oscara za Best Adapted Screenplay. Mezi jeho další filmy, které můžete znát se řadí Elysium nebo Chappie.

VIDEO: Chris Wishing Happy Birthday

21. května 2018 v 9:36 | Emily |  Videos
Dneska tu mám jednu malou, ale hrozně milou novinku v podobě videa. Video mi sem nejde vložit ale kliknutím na fotku si ho můžete spustit na twitteru. Někdo ho vložil na instagram a napsal: Když váš švagr pracuje s celebritami, vaše neteř dostane specální narozeninové přání. No když na to tak koukám, za chvilku mám narozeniny, nechce Chris natočit další video? :D Každopádně je to od něj hrozně milé! On je prostě perfektní.

Jinak se řadím mezi ty fanoušky, kteří se hrozně těší, až Chris sundá knírek! Samozřejmě to měl kvůli roli Billa v Lobby Hero na Broadwayi, kde účinkoval jako 'creepy guy' ale to už skončilo, tak už může skončit i tato image! No snad se brzy dočkáme.


Ace Comic Con in Seattle Without Chris

20. května 2018 v 9:37 | Emily |  News
Tak jsem měla takovou radost, že se blíží tři dny Comic Conu v Seattlu - tím pádem by nás čekalo spoustu informací, fotek, videií a bude velký kulový, protože Chris na svém twitteru oznámil, že se bohužel kvůli rodinným důvodům nemůže zúčastnit :( Achjo, kvůli Lobby Hero nebyl ani na premiéře The Avengers: Infinit War. Určitě chápu, že rodina je samozřejmě důležitější a u Chrise jak říká, je na prvním místě, takže práce jde pak stranou, ale doufám, že jak píše, tak nám to vynahradí. Každopádně se podívejte na jeho tweet, kvůli kterému se na něj člověk nemůže ani zlobit :D Jestli se objeví další info, tak vás samozřejmě budu hned informovat.


Ahoj fanouškům @ACEcomiccon, chtěl bych vám poděkovat za všechnu lásku a podporu a omluvit se za to, že se nezúčastním ACE v Seattlu kvůli nepředvídatelným rodinným záležitostem. Omlouvám se všem. Úzce spolupracuji s organizátory, abych velmi brzy naplánoval další ACE Comic Con.

Broadway Audience Choice Awards 2018

19. května 2018 v 19:08 | Emily |  News

Tak první oficiální článek a novinka na blogu a hned mohu Chrisovi gratulovat! Devatenáctý ročník cen Broadway.com Audience Choice Awards se odehraje v soukromé recepci 24. května. Nevím jistě, jestli se tam Chris objeví ale doufám že ano, protože Chris za svou debutovou roli strážníka Billa v představení Lobby Hero (info zde), získal cenu v kategorii 'Favourite Featured Acotr in a Play'. Ještě jednou gratuluji za skvělý úspěch. Jen tak pro info, představení už skončilo ale ohlasy jsou na to skvělé - určitě sem pak nějaké recenze ze zahraničních zdrojů vložím.

FHM FASHION (2009)

19. května 2018 v 8:43 | Emily

PROMOSHOOT
GUCCI GUILTY: DIAMOND EDITION (2015)

19. května 2018 v 8:37 | Emily

PROMOSHOOT
Chris: Pets

19. května 2018 v 8:28 | Emily

○ Chrisův pejsek Dodgers, ktetého si vzal z útulku během natáčení filmu GiftedChris: Home in Hollywood Hills

19. května 2018 v 8:24 | Emily
Chris Evans prohlásil, že by dal přednost životu v lese ale následně se snažil získat dům v Hollywood Hills. Dům z 19. století byl poprvé prodán v červnu 2012 za 1,9 miliónů dolarů a poté v únoru 2013 stoupl na ceně na 3,5 miliónů dolarů. Chris měl velký zájem o dům a tak ještě přidal 20 000 dolarů, aby si dům zajistil.

Vzhledem k ceně, pozemek tvoří 4, 599 metrů čtvrečních a řadí se tak mezi top reality v Hollywoodu. K domu patří také bazén, lázně, čtyři koupelny a tři ložnice. Také obsahuje obrovskou šatnu a parní sprchu. Jistě má daleko od extravagantních domů a vzhledem k překrásné přířodě kolem to shrnuje představu o životě, jakou Chris Evans má. Dům je taktéž celý obezděný, což je ideální k udržení soukromí.


MUSICVIDEOS

19. května 2018 v 7:36 | Emily

MARILYN MANSON: TAINTED LOVECHIVAS REGAL 2016 (WIN THE RIGHT WAY)

17. května 2018 v 21:13 | Emily


PROMOSHOOT


PROMO VIDEO


CALL OF DUTY (2015)

17. května 2018 v 21:02 | Emily


PROMOTIONALS


PROMO VIDEOFILA SPORTWEAR 2016 - RED LINE

17. května 2018 v 20:52 | Emily

PROMOSHOOT


RED LINE - FALL/WINTER PROMO
FILA SPORTWEAR 2016

17. května 2018 v 20:45 | Emily

PROMOSHOOT


BEHIND THE SCENE VIDEO